Eczane Asma Tavan Modelleri

Eczane Asma Tavan Modelleri konusunda bilmeniz gerekenleri sizin için derledik. Konu hakkında ayrıntılı bilgi ve tüm sorularınız için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Eczane Asma Tavan Modelleri

 

Eczane Asma Tavanları Sağlık sektörünün  hastaya açılan kapısı olarak görülür.

Eczacılık sektöründe gergi tavan uygulamaları rağbet kazanmaktadır.

Ezcanelerde aranan en temel niteliklerden bir tanesi steril ve dekoratif anlamda doyurucu olmalıdır. Ezcanelerin büyük bir çoğunluğu bu beklentiyi karşılamak için yoğun çaba sarfetmektedir.

Ezcanenin tam ortasında tavana monte edilen gergi tavan çalışması gelen müşterilere ferahlık hissi katarken dekoratif anlamda  zengin bir sunum ortama sağlamaktadır.

Ezcane gergi tavan, eczane barisol tavan, eczane gökyüzü tavan, eczane resimli asma tavan,gergi tavan gibi çeşitleri vardır.

Hakkımızda

Eczane Tasarım ve Üretimi konusunda 14 yıl Türk Eczacıları Birliği iştirakinde Eczane Tasarım Koordinatörü olarak görev yaptım. Ülke genelinde sayısız Eczanenin Tasarım, üretim, kalite kontrol ve montaj aşamasında Koordinatör olarak edindiğim tecrübe ve birikim 2013 yılından itibaren kendi firmam Deniz Eczane Tasarım Eczane Tasarım Uygulama & Lojistik Ltd. Şti. de, hayat bulmaktadır.

Daha Modern, Kaliteli, Uygun fiyatlı Eczane Tasarımlarını ve Üretimini gerçekleştirmek için Modern tesisler ile deneyimli bir ekip kurduk.

Diğer dekorasyon için İnşaat Tasarım ve Uygulama Ekibimiz ile artık Ülke genelinde tüm illerde Eczane Tasarım Üretim ve Montajı’nı profesyonel bir ekiple gerçekleştirmekteyiz.

Eczanelerin Ahşap Dolap Üretimi, İnşaat Dekorasyonu, FAMA İthal Çekmeceli Sistemleri, Oturma Grupları, Tabela, E logo gibi tüm hizmetleri, kaliteli, uygun fiyatlı ve özel ödeme koşulları ile sunmak için artık Deniz Eczane Tasarım var.

Detaylı bilgi ve destek için bizi hemen arayabilirsiniz! Deniz Eczane Tasarım alanında uzman, deneyimli ekipleriyle her zaman hizmetinizde!

Telefon: +90 312 425 10 20

E-posta: [email protected]