Eczane Dolabı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Eczane Dolabı Hakkında Bilinmesi Gerekenler konusunda bilmeniz gerekenleri sizin için derledik. Konu hakkında ayrıntılı bilgi ve tüm sorularınız için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Eczane Dolabı

Dolap işlevsellik açısından eczacılar için büyük önem taşır. Bir çok ürünün yerleştirildiği bu dolaplar, estetikle de bütünleştiğinde görsel şölen oluşturmaktadır. Dolaplarının yerleşimi, şekli ve uyumu bir bütünlük algısı oluşturmaktadır. Kancalı ya da cam raflı olabileceği gibi çekmeceli ya da çekmecesiz kullanımları da mevcuttur.

İşte bu sebeple Deniz Eczane Tasarım tasarım sektöründe kendine değişimi misyon edinerek geleceği bugünden yakalayan farklı eczaneler tasarlamayı hedeflemiştir.

Dolaplar ile size özel tasarımlar yaparak eczanenize farklı bir hava katıyoruz. Deniz Eczane Tasarım Eczane Tasarım & Uygulama olarak eczane dolapları ve dekorasyonu yapıyoruz. Eczanenizin ihtiyacına göre tasarlayıp üretiyoruz.

Eczane içindeki ilaç, ıtriyat, kozmetik ve çalışma bankoları eczanedeki yerleşim planı ölçüleri dahilinde modüler olup, her mekana uygulanıp, montajı yapılabilmektedir.

Esnek dizayn ile, Rafların dizişine bağlı olarak bir lego misali istenilen her bölümde farklı malzemelerden raflar, çekmeceler, ürün sergileme tepsileri, askılı ürün reyonu, reklam tanıtım ürünler vb. alanlar kullanılabilmektedir. Dolaplar farklı ölçümlendirme esnekliğine sahiptir.

Estetik dekor ile ,Yeni kuşak eczane ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte ve estetikliktedir. Deneyimli ve uzman mimarlarımız dekorda ve tasarımda kullandığı malzemeler şıklık ve estetiklik sunmaktadır.

Ekonomik dekorasyon, en ekonomik maaliyetle çok uzun yıllar kullanabileceğiniz, montajı ve demontajı çok kolay olan ürünlerdir. Zaman içerisinde dekorasyonunda yapmayı düşündüğünüz yenilikler için aynı malzemeye farklı metaryel ve moduller ekleyerek yeniden yaratabilirsiniz.

Cam Önleri İçin 
Kullanım alan göz önüne alındığında cam önleri için en uygun tasarım, önü ve arkası açık raflı dolaplardır. Bu dolaplar içerideki havayı dışarıya yansıtan bir önem taşırlar. Camların önüne dizilen önü kapalı dolaplar, içeriyi göstermemektedir. Bu durum eczane içerisindeki tasarımın dışarıya yansımamasına neden olur. Önü ve arkası açık raflı dolaplar ise bu sıkıntıyı ortadan kaldırır.

Detaylı bilgi ve destek için bizi hemen arayabilirsiniz! Deniz Eczane Tasarım alanında uzman, deneyimli ekipleriyle her zaman hizmetinizde!

Telefon: +90 312 425 10 20

E-posta: [email protected]