Eczane Hizmetleri Programı Nedir?

Eczane Hizmetleri Programı Nedir? konusunda bilmeniz gerekenleri sizin için derledik. Konu hakkında ayrıntılı bilgi ve tüm sorularınız için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Eczane Hizmetleri

Eczane Hizmetleri , programı önlisans derecesine sahip teknikerlerin yetiştirilmesini hedefleyen bir meslek yüksekokulu programıdır.Program eczacılar, sağlık hizmeti verenler ve ilaç endüstrisindeki ilgili işlerde görev alabilecek, mesleki becerileri kazanmış, bilgili ve yeniliklere açık teknikerlerin yetişmesini amaçlamaktadır. Bu programı tercih edecek bireylerin biyoloji, fizik, kimya ve sağlık bilimleri alanlarına ilgi duyması beklenmektedir.

Program Yeterlilikleri Özeti

Fizik, Matematik, Kimya, Biyoloji, Anatomi, Fizyoloji ve Eczane Hizmetleri Alanı ile ilgili  kuramsal bilgilere sahiptir. İş, görev ve yetki sorumluluklarıyla mesleki etik ilkelerini uygular.  Eczane Hizmetleri alanındaki gerekli tüm görevlerini doğru ve tam olarak gerçekleştirebilecek yeterliktedir.

Kayıt Kabul Şartları

Bölüme kayıt yaptırmak isteyen öğrenci, üniversitenin akademik ve yasal mevzuatı çerçevesinde ÖSYM tarafından belirlenen süreçleri tamamlamak / sınavları başarmış olmak zorundadır. Yurtiçi veya dışında eşdeğer programda öğrenimine başlamış bir öğrenci yatay geçiş için başvuru yapabilir. Öğrencilerin kabulü dönem başlamadan, her bir öğrencinin şartları ve başvuru yaptığı derece dikkate alınarak incelenir ve özel olarak değerlendirilir. Üniversiteye giriş hakkında daha etraflı bilgi Kurum Tanıtım Kataloğunda mevcuttur.

Biz Kimiz, Ne yapıyoruz?

Eczane Tasarım ve Üretimi konusunda 14 yıl Türk Eczacıları Birliği iştirakinde Eczane Tasarım Koordinatörü olarak görev yaptım.

Ülke genelinde sayısız Eczanenin Tasarım, üretim, kalite kontrol ve montaj aşamasında Koordinatör olarak edindiğim tecrübe ve birikim, 2013 yılından

itibaren kendi firmam olan Deniz Eczane Tasarım  Tasarım ve Uygulama da hayat bulmaktadır.

Daha Modern, Kaliteli, Uygun fiyatlı Tasarımları ve Üretimini gerçekleştirmek için Modern tesisler ile deneyimli bir ekip kurduk.

Detaylı bilgi ve destek için bizi hemen arayabilirsiniz! Deniz Eczane Tasarım alanında uzman, deneyimli ekipleriyle her zaman hizmetinizde!

Telefon: +90 312 425 10 20

E-posta: [email protected]