Eczane Standı Modellerimiz

Eczane Standı Modellerimiz konusunda bilmeniz gerekenleri sizin için derledik. Konu hakkında ayrıntılı bilgi ve tüm sorularınız için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Eczane Standı

Eczane Standı modellerimiz ile kusursuz bir eczaneye sahip olun.

Eczane her ne kadar sağlık alanında vazgeçilmez bir mekan, eczacı da vazgeçilmez bir profesyonel olsa da, kabul edilmesi gereken bir nokta var ki; eczane aynı zamanda bir ticaret yeridir. Bu ticaret insan sağlığını doğrudan etkilediği için içerik olarak diğerlerinden ciddi farklılık gösterir ancak uygulama olarak hiçbir farkı yoktur.

Ticaret yapmanın tüm kuralları burada da geçerlidir. Ticarete bir de perakende satış kurallarını eklediğimizde önümüze ciddi bir gelişim alanı çıkıyor. Bu gelişimi eczanedeki alanı kullanarak kolayca yapabilirsiniz. Doğru ürünleri, doğru zamanda, doğru yerde, doğru miktarda, doğru süreyle, doğru fiyatta ve doğru tüketicinin görmesini sağlamak yani bu tanımın yaygın söylenişiyle doğru tanzim teşhir yapmak. Tanzim teşhirin amacı, hastanın almaya geldiği üründen başka bir ürün almasını sağlamaktır.

Eczane Standı modellerimiz ile eczanenize en uygun standları sizler için tasarlıyor, eczanenize farklılık katıyoruz.

Eczane Standı Modellerimiz

Deniz Eczane Tasarım olarak eczane tasarım sektöründe faaliyet gösteren firmamız üretmiş olduğu kaliteli ürünler ve göstermiş olduğu başarıyla hızla büyüyerek hedefine devam etmektedir.

Ahşap Stand; Türkiye’nin her yerine Ahşap Stand modellerini kendi bünyemizde imal ediyoruz. Modern tasarım, en iyi işçilik ve en kaliteli malzeme garantisi sunuyoruz. Ahşap stand ihtiyaçlarınız, 3D ortamda tasarlanarak beğeninize sunulur daha sonra üretim işlemine geçilir.

Ürün Teşhir Standları; Ürünlerinizin ve sergilemek istediğiniz numunelerin tanıtımı için ürünün şekline göre özel tasarlanan teşhir standları, mağazalarda, fuarlarda ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde sabit ya da hareketli olarak ürünlerinizi tanıtabileceğiniz teşhir standlarıdır. Ürün Teşhir Standları metal, plastik, ahşap, karton vs. birçok materyallerden üretilebilir.

Masaüstü Standlar; Herbiri kendi alanında uzmanlaşmış,tecrübeli kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçları olan tüm gereksinimlere profesyonel çözümler sunmaktayız. Masaüstü standlar, mağaza içerisinde, müşterileriniz tarafından, ürünlerinizin fark edilmesini sağlar. Deniz Eczane Tasarım olarak deneyimli proje ekibimiz, 3 boyutlu ortamda masaüstü standı çizerek standın nasıl görüneceğini imalata geçmeden önce size sunar.

Detaylı bilgi ve destek için bizi hemen arayabilirsiniz! Deniz Eczane Tasarım alanında uzman, deneyimli ekipleriyle her zaman hizmetinizde!

Telefon: +90 312 425 10 20

E-posta: [email protected]

stant stant modelleri teşhir