Eczane Teşhir Sepeti Nedir?

Eczane Teşhir Sepeti Nedir? konusunda bilmeniz gerekenleri sizin için derledik. Konu hakkında ayrıntılı bilgi ve tüm sorularınız için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Eczane Teşhir Sepeti Nedir ?

Teşhir Sepeti Bir çok ürün çeşidinin veya karma ürünlerin sergileyen satış odaklı yada markaya özel üretilen sepetlerdir.

Bir çok grupları da vardır teşhir sepetinin. Teşhir sepeti firmaların belirli satış noktalarında (Market sepetleri, Parfümeri sepetleri, Eczane sepetleri vb. gibi) ilgili ürünlerinin sergilenmesi amacıyla; plastik (vakum termoform, pleksi ve enjeksiyon), metal (sac, profil boru, tel), ahşap (mdf, suntalam) ve benzeri malzemeler yardımıyla üretilmiş raf, askı, stand gibi aksamları bulunan, yapısı itibari ile ayaklı, masa üstü ya da askı yapıda olabilen satış ve pazarlama mobilyaları olarak kullanılır.

Hem ayaklı hem de askı yapıda üretilebilen teşhir sepet genellikle yeni bir marka veya yeni bir ürünün tanıtımında ilk tercih edilen sepet çeşitlerinden biri oluyor. Bunun en önemli nedeni de diğer sepet çeşitlerine göre teşhir sepetinin çok daha ilgi çekici olması.

Müşterilerin dikkatini çekmek için güzel tasarlanmış, şık bir yapıya sahip, ürünlerle birlikte uyum içerisinde olan bir teşhir sepeti  kullanılması gerekmektedir.

Bu yüzden teşhir sepeti üretici firmalar müşterilerinin talepleri doğrultusunda farklı renkte, boyutta ve tasarımda sepetler üretmektedir. Teşhir sepeti fiyatları sepetin üretiminde kullanılan malzemeye, büyüklüğüne, yapısına ve şekline göre değişmektedir.

Hakkımızda

Eczane Tasarım ve Üretimi konusunda 14 yıl Türk Eczacıları Birliği iştirakinde Eczane Tasarım Koordinatörü olarak görev yaptım. Ülke genelinde sayısız Eczanenin Tasarım, üretim, kalite kontrol ve montaj aşamasında Koordinatör olarak edindiğim tecrübe ve birikim 2013 yılından itibaren kendi firmam Deniz Eczane Tasarım Eczane Tasarım Uygulama & Lojistik Ltd. Şti. de, hayat bulmaktadır.

Daha Modern, Kaliteli, Uygun fiyatlı Eczane Tasarımlarını ve Üretimini gerçekleştirmek için Modern tesisler ile deneyimli bir ekip kurduk.

Detaylı bilgi ve destek için bizi hemen arayabilirsiniz! Deniz Eczane Tasarım alanında uzman, deneyimli ekipleriyle her zaman hizmetinizde!

Telefon: +90 312 425 10 20

E-posta: [email protected]