Güneri OĞUZ Kimdir?

Profesyonel meslek yaşamında sektörün farklı noktalarında yer alan Güneri OĞUZ, Türk Eczacıları Birliği iştirakinde 14 yıl boyunca "Eczane Tasarım Koordinatörü" olarak görev yapmıştır.

Türkiye genelinde binlerce eczanenin tasarım, üretim, montaj ve kalite kontrol çalışmalarında Koordinatör olarak edindiği tecrübe ve birikim, Deniz Eczane Tasarım ile hayat bulmuştur. Çağın gereksinimlerini ve güncel üretim teknolojilerini yakından takip eden ve gelişmiş bir üretim tesisini hizmete açan Güneri OĞUZ ve ekibi modern eczane tasarımları ve kaliteli üretimi uygun fiyatla müşterilerine sunmaktadırlar.

Güneri OĞUZ ve ekibi, Türkiye'nin her ilindeki eczanelere tasarım, üretim ve montaj yanı sıra diğer inşaat ve dekorasyon taleplerinde de profesyonel çözümler üretmektedir. Eczanelerin ahşap dolap üretimi, inşaat ve dekorasyonu, FAMA ithal çekmeceli sistemleri, oturma grupları, tabela, E-logo vb. tüm gereksinimlerini kaliteli, uygun fiyatlı ve özel ödeme koşulları ile sizlere sunan o "tek adres" işte burası!

Güneri OĞUZ

Referanslar

Bizi en iyi eserlerimiz anlatır. Arayışınızın son bulacağı noktadasınız!

Referansları Göster