Türkiye'nin Her Yerinde!

Türkiye'nin her iline hizmet sunabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Deniz Eczane Tasarım olarak kendini sürekli geliştirmeyi ilke edinmiş, alanında uzman, deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile bugün artık tüm Türkiye'ye hizmet sunabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Fazla söze gerek yok, bizi en iyi yaptıklarımız anlatır! Edirne'den Batman'a, Bartın'dan Antalya'ya kadar Türkiye'nin dört bir yanındaki çalışmalarımızı görmek için referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Eczane tasarım ve üretimi konusunda 14 yıl Türk Eczacıları Birliği iştirakinde Eczane Tasarım Koordinatörü olarak görev yaptık. Türkiye genelinde sayısız eczanenin tasarım, üretim, kalite kontrol ve montaj aşamasında Koordinatör olarak edindiğimiz tecrübe ve birikim bugün artık kendi firmamız ile hayat buldu.

Modern, kaliteli eczane tasarım ve üretim işlerini uygun fiyatlarla sunabilmek için gelişmiş bir üretim tesisi yanı sıra deneyimli bir ekip kurduk. İnşaat, tasarım ve uygulama ekibimizin de desteği ile Türkiye'nin her iline hizmet sunabilmenin gururunu yaşıyoruz. Eczanenizin tüm ihtiyaçları için bizi çekinmeden arayınız.